Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęło się mszą świętą. Potem spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie pani dyrektor Bożena Ryczan podsumowała cały rok szkolny oraz złożyła życzenia udanych wakacji. W dalszej części uroczystości pani dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i książki  najbardziej zasłużonym uczniom i absolwentom. Podziękowała również rodzicom za zaangażowanie w prace na rzecz szkoły. Ten dzień był szczególny nie tylko z powodu zbliżających się wakacji, ale również dlatego że pożegnaliśmy uczniów klasy III gimnazjum. Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Daniel Dykas podziękował  wszystkim nauczycielom za trud, opiekę, za motywowanie do nauki, za wychowywanie, a wszystkim koleżankom i kolegom za udział w różnych działaniach i przedsięwzięciach.

Nawigacja